Home DNA AncestorMyHeritage- Dna results from a Turkish

37 thoughts on “MyHeritage- Dna results from a Turkish

 1. just do it says:

  Beyler sonuclari kapistirmak isteyenleri beklerim xd

 2. bizarre mix , and you are naming yourself after the former spanish king franco , it makes no sense you fucking crypto jew. I mean According to those pigs central asians made turkey but how the fuck are they now related to greece ? and then nigeria unbelievable , this is just about 300 years.

 3. Nisko says:

  Hint-Avrupalı çıkmışsın sen de bizim ailedensin

 4. lyxnafis says:

  Being a Turk with Greek DNA is very normal… It has been scientifically proven that Greek contribution to Turkish DNA is much much greater than Turkish contribution to Greek DNA and this fact can easily be explained. Those who know a little bit of history know that during the Ottoman period a great number of Greeks have been forcefully converted to Islam and moved to Asia Minor at 1923 population exchange. At Ottoman rule, lots of Greek women were taken as brides of Ottoman officials like Suleiman's mother or Barbarossa's mother. Finally, the Jenisaries, as everybody knows, were Greek and other Christian Balkan children taken from their families and brought up to form the elite class of Turkey… Ibrahim Edhem pasha the Grand Vezir was a Greek taken slave at Chios massacre…

 5. Thanks for the video! I have tested several companies and the most complete in ancestry to me is 24Genetics https://24genetics.co.uk/ with more than 400 regions. You should try that one!

 6. Muncuk Han says:

  Bir türkten çok irani ve yunansın ama türk genin anadolu insanlarına göre biraz yüksek çıkmış

 7. 20% central Asian nice

 8. onee says:

  Nigerian ne alaka. XD
  Çoğu ingilizdede nedense 1% Nigerian çıkıyormuş.

 9. Barnaby says:

  bir türk de gördügüm en yüksek orta Asya orani

 10. Dil gêrm says:

  you have very high central asian gene for an anatolian gene the Nigeria part is also very intressting I have only 2 ethnicities

 11. Mo mo says:

  This is so accurate I am Turkish and m results were 33% Greek 29% West Asian 13% Central Asian, 7% Middle Eastern, 7% Italian, 5% Spanish and 5% Ashkenazi Jewish %1 British 1% Balkan

 12. WESTERN TURKEY WAS GREEK. THATS WHY

 13. mammaTurki says:

  az da olsa yamyam geni çıkmış kardeş , karnın acıkınca evdekileri pirişip yeme sakın

 14. Your high percentage of greek ancestry is because during ottoman time greek kids was taken away from theirs families and grew up as turks, also many rich turks was married greek Women cause turks at that Time did not care about nationality but most about religion.

 15. Mr. Mister says:

  Olum adam turk bile deil sjsjsj

 16. Doria are you Portuguese?

 17. Kaan Türk says:

  Muhtemelen Muğlalı veya Egeli. Baya yüksek asya komponenti taşıyor.

 18. S Ahmed says:

  Wow. Would be nice to see what you look like.

 19. DNA testlerinde ki bilgiler tam doğruyu gösterdiğini düşünmüyorum, Çünkü Türkler veya tam doğrusu Türkicler (Bunlar; Finlandiya, Estonya, Macaristan'dan başlayıp hatta Ukrayna, Rusya, moldovya'yla karışan Altaylar bölgesinden yayılan Türkicler"Türkler ve Türklerle akraba olan etnik grublar diyelim" bunlar açık renkli, sarışın ve uzun boylu olanlar Slav ırkların oluşumuna etki yapan Türkicler ve diğer Türkic gruplar Orta Asya yani Kazakistan, Kırgızıistan, Özbekistan gibi Moğolistan, Güney Kore, ve Çin'e kadar yayılan Türkic milletlerine ait etnik grublar….Gelelim bizim Türkiye'yi oluşturan etnik oluşumların ise Hunlar, Avarlar, peçenekler, Kamanlar ve özellikle en etken etnik grup olarak Oğuz Türklerin son 1500 yılda İran ve yukarısından başlayarak Kafkaslar, Anadolu ve Balkanların bulunduğu coğrafyayı hem kültürel hemde ırk anlamında etkilemesiyle oluştu. Benim düşünceme göre Yunanistan diye Etnik Greek çıkması gerçekçi çıkmıyor, mantıken ve bilimsel olarakta mümkün değil çünkü Hellenistik medeniyet diye Batı tarafından ifade edilen bölge küçük Yunanistan alanı ve Ege bölgesinde ki 3-4 şehiri sayabiliriz. Hatta onların bile sayılması çok gerçekçi olmuyor Çünkü aynı milletten olsaydı bir Frigya, Lidya, İyonya ve Hellenistik diye ifade edilen farklı devletler olmaması gerekirdi. Ayrıca Anadoluda ki devletleri; Hititler, Urartular, Küçük yerleşim yerleri örneğin; Çatalhöyük, Hacılar, Büyüktepe gibi 10'larca eski yerleşim yerleri ve bununla beraber son 1500 yıla damga vuran Kamanlar, Peçenekler, Avarlar ve özellikle Oğuzlar'ın etkisiyle oluşumun sonucu olarak çok ciddi bir etnik tanımlaması gerekir, bence; bu DNA'yda ki ırk kavramı tespitinin çok tutarlı olduğunu düşünmüyorum. Çünkü dünya tarihinin son 2000 yılına kafadan Hun ve Oğuz Türkleri damga vurmuş ama bu keskin hatlarla DNA'yda belirtilmemiş, küçücük bir millet olarak ve eski Yunan medeniyetiyle bile alakası kalmamış şimdiki Greek'lere adlandırılması mantıksız geliyor. Geriye tek bir seçenek kalıyor bu DNA etnik tanımlamasını doğu veya İslam dünyası bilim adamlarının çok çalışarak kategorize etmesi gerekiyor…..Kısacası Türkler Altaylar dağlarından Güney Kore Çin'e kadar oradan Batı Asya denilen yerden Kafkaslara oradan Anadolu, Balkanlardan Doğu Avrupa bölgelerine kadar yerlerde son 2000 yıl etnik oluşumunu (hatta Hunlarıda sayarsak son 2500 yıl) sağladığı için daha kompleksity bir DNA çalışması gerekir ki bunuda Batılılar değil Doğu dünyasının bilim adamları yaparsa daha objektif bir DNA Tespiti olur.
  Daha az göster
  YANITLA

 20. Guys. I don't have time and money to do this DNA test 😀 Cause i am a student however I wanna ask some questions people in comments. I am Anatolian Turcomen and we don't have foreign person or people in our ancestor as much as i know. Our people has more Turkish traditions than other Turks and our accent is isolated too. İ guess i am not mixed. I don't think that i have Greek dna i can't even imagine. I am not racist. I just talk about this topic i only interest. I also want many egzotic dnas. If it will be less i want to be pure cause I don't want %50 greek and %50 Turkish DNAs. It only makes trouble :D.

 21. Hello. Could you please upload your results to GEDmatch? I'm actually very interested in your results. I think you're more Central Asian than you appear considering how Myheritage uses Kazakh samples as Central Asian.
  Raw dna'nızı yükleyebilir misiniz gedmatch'e?

 22. How do you feel about been 32% Greek but been a Turk citizen? I mean there are not much sympathy between these 2 countries.

 23. Reyna M says:

  My favorite !! Great sound!!

 24. Can Özkul says:

  Türklerde genel olarak orta asya geni %10un üzerinde ve west asyadada türk toplulukları olduğu için bir anadolu türkünde %35 civarı türklük geni var sonuçta yıllarca at üzerinde ülke ülke feth etmişiz

 25. Sonuçlar çok güzel kardeş ?
  Türkiye'nin neresinden geliyorsun?

 26. Aykut Kaya says:

  Anadolu türküne göre central asian baya yuksek cikmis

 27. Hahhaha Afrikaner ????

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *